Barbara Szutka Mistrzynią Polski juniorek do lat 10 w grze aktywnej.
W zakończonych dzisiaj Mistrzostwach {Poslki w grze aktywnej zawodniczka MUKS Libero Basznia Dolna Barbara Szutka wywalczyła swój drugi tytuł Mistrzyni Polski w kategorii juniorek do lat 10 tym razem w grze aktywnej.
W kategorii juniorek do lat 19 Julia Banaś zdobyła brązowy medal.
W kategorii do lat 27 Dawid Siteń w grze klasycznej wywalczył brązowy medal.