• Tłumacz języka migowego
BIP
Strona główna/Aktualności/Szkolenie koordynatorów Szkoły Promującej Zdrowie

Szkolenie koordynatorów Szkoły Promującej Zdrowie

18/04 2026

W dniach 15–17 kwietnia 2026 r. w Lublinie oraz Kazimierzu Dolnym odbyło się trzydniowe szkolenie dla koordynatorów sieci Szkół Promujących Zdrowie. Program obejmował zarówno zajęcia warsztatowe, jak i elementy integracyjne oraz krajoznawcze. Uczestnicy pracowali nad wymianą doświadczeń, planowaniem działań w oparciu o diagnozę stanu wyjścia, a także analizą standardów i procedur autoewaluacji w kontekście certyfikacji szkół i przedszkoli promujących zdrowie. W trakcie szkolenia poruszono również zagadnienia związane z edukacją włączającą oraz monitorowaniem efektów działań prozdrowotnych. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z dobrymi praktykami oraz przygotować raporty i prezentacje. Program uzupełniały aktywności ruchowe, zwiedzanie oraz spotkania integracyjne. W szkoleniu wziął udział szkolny koordynator Zespołu Szkolno - Przedszkolnego – Jadwiga Wacnik. Szkolenie zakończyło się podsumowaniem pracy, ewaluacją oraz wręczeniem zaświadczeń.

do góry