• Tłumacz języka migowego
BIP
Strona główna/Aktualności/Potrójna korona dla Basi

Potrójna korona dla Basi

26/04 2026
➡️ W zakończonych dzisiaj Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej zawodniczka MUKS Libero Basznia Dolna Barbara Szutka wywalczyła swój trzeci tytuł Mistrzyni Polski. Po zwycięstwach w grze klasycznej i aktywnej tym razem okazała się bezkonkurencyjna wygrywając wszystkie partie w grze błyskawicznej. ????????
➡️ W kategorii juniorek do lat 19 Julia Banaś zdobyła srebrny medal ????, a druga nasza zawodniczka Viktoria Haliniak brązowy. ????
➡️ W kategorii do lat 27 Dawid Siteń w grze błyskawicznej wywalczył brązowy medal. ????
Gratulujemy. ❤️????
 
Tekst - MUKS Libero Basznia Dolna
do góry