• Tłumacz języka migowego
BIP
Strona główna/Aktualności/Indywidualne i Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (..)

Indywidualne i Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych

1/07 2024

36 zdjęć

ℹ️ INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W WARCABACH 64-POLOWYCH - 1️⃣1️⃣ MEDALI ZAWODNIKÓW MUKS Libero Basznia Dolna. ???? ???? ???????? ????????
▶️ Od 23 do 28 czerwca w Boszkowie, woj. wielkopolskie odbywały się Indywidualne i Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych.
W zawodach wzięło udział 12 zawodników naszego klubu, którzy wywalczyli 1️⃣ złoty, 5️⃣ srebrnych i 5️⃣ brązowych medali.
????????????????????????????????????????????
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
???????? INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI ????????
➡️ MISTRZYNIĄ POLSKI juniorek do lat 16 w grze błyskawicznej została JULIA BANAŚ.????
Julia wywalczyła również tytuł WICEMISTRZYNI POLSKI w grze klasycznej.????
➡️ WICEMISTRZYNIĄ POLSKI juniorek do lat 8 w grze klasycznej została BARBARA SZUTKA.????
Basia została również WICEMISTRZYNIĄ POLSKI w grze aktywnej.????
➡️ W kategorii juniorów do lat 13 brązowy medal w grze błyskawicznej zdobył ADAM DENEKA, podobnie KATARZYNA JASTRZĘBSKA w kategorii juniorek do lat 16 oraz ŁUKASZ MALEC w kategorii juniorów do lat 19. ????????????
➡️ W Mistrzostwach udział wzięli również:
✅ MARTA JASTRZĘBSKA - 5️⃣ miejsce w grze klasycznej, 1️⃣1️⃣ w grze aktywnej, 9️⃣ w grze błyskawicznej w kategorii juniorek do lat 10.
✅ KACPER POLAK - 1️⃣4️⃣ miejsce w grze klasycznej, 1️⃣2️⃣ w grze aktywnej, 1️⃣1️⃣ w grze błyskawicznej w kategorii juniorów do lat 13.
✅ JAKUB SZUTKA - 8️⃣ miejsce w grze klasycznej, 9️⃣ w grze aktywnej, 5️⃣ w grze błyskawicznej w kategorii juniorów do lat 13.
✅ EMILIA HYPIAK - 8️⃣ miejsce w grze klasycznej, 1️⃣1️⃣ w grze aktywnej, 9️⃣ w grze błyskawicznej w kategorii juniorek do lat 13.
✅ VIKTORIA HALINIAK - 4️⃣ miejsce w grze klasycznej, 6️⃣ w grze aktywnej, 7️⃣ w grze błyskawicznej w kategorii juniorek do lat 16.
✅ ANNA JASTRZĘBSKA - 7️⃣ miejsce w grze klasycznej, 7️⃣ w grze aktywnej, 8️⃣ w grze błyskawicznej w kategorii juniorek do lat 16.
✅ MATEUSZ HANASIEWICZ - 8️⃣ miejsce w grze klasycznej, 8️⃣ w grze aktywnej, 1️⃣0️⃣ w grze błyskawicznej w kategorii juniorów do lat 16.
???????? DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI ????????
➡️ W kategorii juniorek do lat 10 nasza drużyna w składzie: MARTA JASTRZĘBSKA i BARBARA SZUTKA zdobyła tytuł WICEMISTRZYŃ POLSKI.????
➡️ W kategorii juniorek do lat 16 VIKTORIA HALINIAK i JULIA BANAŚ zostały WICEMISTRZYNIAMI POLSKI, natomiast ANNA JASTRZĘBSKA i KATARZYNA JASTRZĘBSKA wywalczyły brązowy medal. ????????
➡️ W kategorii juniorów do lat 13 drużyna w składzie: ADAM DENEKA, JAKUB SZUTKA, KACPER POLAK zdobyła brązowy medal.????