Dzień Ziemi w grupie Krasnoludki
Dzień Ziemi w grupie Krasnoludki
Dzień Ziemi w grupie Krasnoludki
Dzień Ziemi w grupie Krasnoludki
W naszej grupie „Krasnoludki” obchodziliśmy Dzień Ziemi w wyjątkowy i bardzo aktywny sposób!
Podczas zajęć rozmawialiśmy o tym, jak możemy dbać o naszą planetę oraz w jaki sposób pomagać Matce Naturze. Dzieci poznały różne sposoby ochrony środowiska i chętnie dzieliły się swoimi pomysłami.
Nie zabrakło także praktycznych działań – przedszkolaki świetnie poradziły sobie z zabawą w segregację śmieci i odpadów, ucząc się przy tym odpowiedzialności za otoczenie. Powstały również piękne prace plastyczne – kolorowaliśmy i wyklejaliśmy makiety kuli ziemskiej, rozwijając kreatywność i wrażliwość ekologiczną.
Dzieci przygotowały także krótkie przedstawienie tematyczne, które było doskonałym podsumowaniem zdobytej wiedzy.
Na zakończenie wybraliśmy się na spacer – pikietę, podczas której promowaliśmy dbanie o środowisko, a także spędziliśmy radosny czas na świeżym powietrzu.
To był dzień pełen nauki, zabawy i ważnych wartości!
Zapraszamy do obejrzenia filmu: https://www.facebook.com/share/v/1PvFEAkf7N/