Aktywne ferie
Ferie, to czas wolny, czas odpoczynku od szkoły i szkolnych zajęć. Czas wolny można jednak wykorzystać albo go zmarnować.
Dla ludzi pracujących umysłowo, a takimi są uczniowie, wskazanych jest jak najwięcej zajęć ruchowych. Uwielbiający ruch najmłodsi uczniowie naszej szkoły postanowili właśnie w ten sposób spędzić swój wolny czas i skorzystać z oferty zajęć zorganizowanych w naszej szkole. Tak więc uczestniczyli w zajęciach tanecznych, grali w piłkę nożną i ćwiczyli podczas zajęć ogólnorozwojowych.
Zmęczeni, ale z podniesionym poziomem endorfin już zapowiedzieli udział w kolejnych zajęciach...